18:15 | Szecsebama |
0 - 1
Góllövők |
Közti II. |
19:00 | Erzsébet Kórház | - | Aramis Söröző - Sportuszoda |
19:45 | JGB Muki Football Team |
1 - 2
Góllövők |
Deák Étterem |
20:30 | Panama SK |
1 - 0
Góllövők |
Soproni RISE |
17:00 | Bogya Bt. |
3 - 0
Góllövők |
Hirschler |
18:45 | DA Faktor |
6 - 3
Góllövők |
FC Radir |
19:30 | Next FC |
3 - 8
Góllövők |
Tibor és Haverjai |
20:15 | Fertőd-Vill |
1 - 6
Góllövők |
Camel Team |
17:00 | Camel Team | - | Hirschler |
18:15 | Fertőd-Vill | - | DA Faktor |
19:00 | Next FC | - | FC Radir |
19:45 | Bogya Bt. | - | Tibor és Haverjai |
18:00 | JGB Muki Football Team | - | Közti II. |
18:45 | Panama SK | - | Erzsébet Kórház |
19:30 | Szecsebama | - | Aramis Söröző - Sportuszoda |
20:15 | Soproni RISE | - | Deák Étterem |
18:15 | OHM Elektronika | - | Soproni RK - SRSE |
19:00 | Fire-Natura | - | Jereván-Aramis FC |
19:45 | Ünneprontók | - | Cliff Konyha Sopron Team |
20:30 | Men In Black | - | J és a Haverok |
18:00 | Argo FC - Panoráma Étterem | - | EPK |
18:45 | Mobil-Sziget Sopron | - | Soproni Vízmű SE |
19:30 | FC Brazil | - | Szénatér Étterem |
20:15 | KaNibálok | - | Séf-Mogul Fertőrákos |
18:15 | Szénatér Étterem | - | Séf-Mogul Fertőrákos |
19:00 | Soproni Vízmű SE | - | FC Brazil |
19:45 | J és a Haverok | - | Argo FC - Panoráma Étterem |
20:30 | EPK | - | Mobil-Sziget Sopron |
18:00 | Soproni RK - SRSE | - | Fire-Natura |
18:45 | Jereván-Aramis FC | - | Ünneprontók |
19:30 | Cliff Konyha Sopron Team | - | Men In Black |
20:15 | OHM Elektronika | - | KaNibálok |
17:00 | Gigant FC |
0 - 3
Góllövők |
RB Ödenburg |
18:00 | FC 3000 |
4 - 2
Góllövők |
NUCLEAR FC |
18:45 | K.A.F.C. |
7 - 3
Góllövők |
Esély SE |
19:30 | GARTENARBEIT FC |
5 - 1
Góllövők |
Timbiero |
20:15 | Mozaik II |
3 - 0
Góllövők |
NO NAME |
17:00 | NUCLEAR FC | - | Gigant FC |
18:15 | K.A.F.C. | - | Mozaik II |
19:00 | NO NAME | - | FC 3000 |
19:45 | Esély SE | - | Timbiero |
20:30 | RB Ödenburg | - | GARTENARBEIT FC |
17:30 | Mozaik II. | - | Corner Kings |
18:15 | Paprét | - | Közti II. Senior |
19:00 | Zamek FC | - | Stubi Old Boys |
19:45 | CAFS40+ | - | Sport Söröző |
20:30 | SFC | - | Szecsebama |