Mérkőzések

1. osztály

2018.10.08. - hétfő
2018.10.10. - szerda

2. osztály

2018.10.08. - hétfő
Kurucdomb 1.
18:15 SZIL-TECH 3 - 1 Elektro Time
19:00 Minarik FC 3 - 1 SFC
19:45 DA Faktor 4 - 2 FC Brazil
20:30 FC Tequila Sopron 1 - 0 Impulsus Kft
Kurucdomb 2.
18:00 Mánuel FC 5 - 2 Argo Italfutár Sopron
18:45 Sport Söröző 1 - 0 MT Trans
19:30 J és a Haverok 2 - 3 Next FC
20:15 Timbiero.com 0 - 2 Zamek FC
2018.10.12. - péntek
Kurucdomb 3.
18:15 Impulsus Kft 0 - 6 DA Faktor
19:00 FC Brazil 1 - 2 Sport Söröző
19:45 FC Tequila Sopron 3 - 2 Timbiero.com
20:30 Argo Italfutár Sopron 3 - 4 Minarik FC
Kurucdomb 4.
18:00 MT Trans 2 - 3 J és a Haverok
18:45 Next FC 11 - 4 Mánuel FC
19:30 Elektro Time - Zamek FC
20:15 SFC 2 - 2 SZIL-TECH

3. osztály

2018.10.08. - hétfő
Kurucdomb 3.
18:15 Viktória Old Boys 0 - 2 Stubi Borozó
19:00 Mozaik II 4 - 0 Arena GYM
19:45 EPK 1 - 0 Fidelissima
20:30 Golgota FC 2 - 5 Soproni Vízmű SE
Kurucdomb 4.
18:00 Csaknorisz 2 - 4 Soproni RK - SRSE
18:45 Padlás Club Sopron 1 - 13 Végetech BT
19:30 Soccers Team 3 - 5 EXVAX
20:15 Drink Team 2 - 6 K.A.F.C.
2018.10.12. - péntek
Tópart 1.
18:15 K.A.F.C. 3 - 1 Soccers Team
19:00 Arena GYM 3 - 3 Drink Team
19:45 Viktória Old Boys 7 - 1 Padlás Club Sopron
20:30 Stubi Borozó 3 - 5 Mozaik II
Tópart 2.
18:00 Soproni RK - SRSE 2 - 9 Golgota FC
18:45 Soproni Vízmű SE 3 - 2 EPK
19:30 EXVAX 6 - 0 Csaknorisz
20:15 Fidelissima 2 - 1 Végetech BT

4. osztály

2018.10.10. - szerda
Tópart 1.
19:00 Told+ FC 4 - 1 VIAD
19:45 Sportbüfé Hegykő 2 - 3 Hirschler
20:30 Incognito 1 - 1 OHM-Elektronika
Tópart 2.
18:00 Esély SE 1 - 4 Séf-Mogul Fertőrákos
18:45 Schäho FC 9 - 0 R&P Fuvarozás
19:30 JOMA Sport 0 - 3 FC Radir
20:15 Ünneprontók 0 - 9 Poliprofil Kft
2018.10.12. - péntek
Kurucdomb 1.
18:15 Hirschler 7 - 0 JOMA Sport
19:00 Poliprofil Kft 1 - 2 VIAD
19:45 Séf-Mogul Fertőrákos 0 - 4 FC Radir
20:30 Told+ FC 1 - 1 Schäho FC
Kurucdomb 2.
18:45 OHM-Elektronika 4 - 0 Ünneprontók
19:30 Incognito 3 - 0 Sportbüfé Hegykő
20:15 R&P Fuvarozás 0 - 8 Esély SE

Senior 1. osztály

2018.10.10. - szerda
Kurucdomb 4.
19:30 Paprét 4 - 0 Mozaik II.
20:15 Közti II. 6 - 3 Zamek FC